Przykro mi ta opcja nie działa! ;-)

www.magdalena.wyrebek.com

All rights Reserved!
logo

Polonia Music Festival – Summer Open Air – Frankfurt Nad Menem 2018-2023

Do Galerii wpadły zdjęcia z „Polonia Music Festival” z ostatnich 5 lat (2018-2023) , które odbyły się we Frankfurcie w Jahrhunderthalle – Frankfurt nad Menem. (Frankfurt am Main) – 

 

Wcześniej zdjęcia były porozrzucane po stronie, teraz mają swoje miejsce, a dokładnie można wchodzimy w MENU, potem w GALERIA -> Fotoreportaże -> Koncerty, Festivale -> Festivale

 

 

 

Festivale -> Polonia Music Festival … i tam wybieramy według dat. Z racji tego, że byliśmy już kilka razy, więc trochę jest tych zdjęć.

Uwielbiam tam jeździć, czuć tą magie polskości, przy polskim jedzeniu i polskiej muzyce, co roku to czynimy, atmosfera jest zajefanfastyczna i nawet zła pogoda nie jest w stanie nam tego zepsuć.
(Co pokazało nam w tym roku). Polscy Artyści występujący dają tak czadu, że nam polakom wciąż mało, chciałoby się jeszcze poskakać, choć nogi odmawiają już posłuszeństwa.

Każdy Artysta/Zespół dostanie informacje o tym , że zdjęcia są na mej stronie.

Jeśli Ktoś chciałby zdjęcia do druku, proszę o kontakt. Udostępnię lepszej jakości. Tu na stronie umieszczam zdjęcia mniejszych rozmiarów tak by strona ładowała się szybciej, (zdjęcia są pomniejszone, dostosowane do rozmiaru strony), przez to niestety troszkę dostają po jakości, ale co trzeba to widać. (Mały trick – przejdź do następnego zdjęcia, potem cofnij)

I tak uważam, że stojąc tak daleko od sceny, zdjęcia wyszły SUPER! Najbardziej jestem zadowolona z tych OKO W OKO – „face to face” z Artystami, aż niemożliwe, że z tak daleka wypatrzyli mnie!?! Uwielbiam portrety co widać w galerii.

 

 

 

 

Published by

Leave a comment