WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE !!!


Magdalena Wyrębek (Sterna)

https://magdalena.wyrebek.com/kontakt/

logo
info-image

Mała Firma (Kleinunternehmen)

Magdalena Wyrębek

Mała Firma (Kleinunternehmen)

MANNHEIM

Fotografie, Grafikdesign, Fotoprodukten

Witam serdecznie na mojej stronie!

Być może już się zapoznałaś/łeś z moimi zdjęciami? super!
wiesz już jaki mam styl, cieszę się, że zostałaś/łeś na dłużej!
Poznaj kilka szczegółów o mnie, wtedy zrozumiesz jak i gdzie działam.

Prywatnie

Żona i Mama 3 dzieci

W 2008 roku zostałam szczęśliwą żoną i mamą
dotychczas już trójki dzieci,
spędzam czas głównie z Nimi, z przyjemnością i z obowiązku...
życie mija nam nieubłaganie szybko,
więc staram się poświęcić Im jak najwięcej czasu.

Gdzie mnie spotkasz?

W Niemczech 🇩🇪

Aktualnie mieszkam w Niemczech w pięknym mieście MANNHEIM- leżącym na południowym-zachodzie Niemiec, blisko granicy z Francją. (Baden-Württemberg)

w Polsce 🇵🇱

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE! KOPIOWANIE I POWIELANIE ZABRONIONE!! FotoMegiSia

Rodzinnym miastem, w którym się urodziłam jest OSTROŁĘKA (województwo Mazowieckie w Polsce). Teraz przebywam w nim 1-2 razy do roku w ramach urlopu.

Zawodowo

Pracownik Biurowy - BÜROARBEITERIN

Od 2011 roku pracuję w Firmie Męża jako: BÜROARBEITERIN / BÜROHILFE
-Dokumentacja Firmy,
-Korespondencja Email,
-Rozliczenia i płace Pracowników,
-Tłumaczenie dokumentów,
-Strona www maciej.wyrebek.com
-Serwisy społecznościowe. (Fb,Instagram)

Firma w Niemczech

Kleinunternehmen (Gewerbe)
Fotografie, Grafikdesign, Fotoprodukten

Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam zdjęcia... fotografować, oglądać i przerabiać w przeróżnych programach graficznych, zawsze ciągnęło mnie do tej sztuki, ale dopiero od kilku lat zaczęłam intensywnie nad tym pracować... i tak zainteresowanie przerodziło się w fascynację, bo możliwości, jakie daje ta sztuka, wydają się być nieskończone...

Zawsze można nauczyć się czegoś nowego, aby pokazać uczucia i wrażenia za pomocą uchwyconych kadrów.  Szczególnie cieszę się, że mogę poznać nowych ludzi i usłyszeć Ich historie. Czy to para zakochana, czy szczęśliwe rodziny, wszyscy przychodzą do mnie po swoje szczęście. Cieszę się, że mogę wziąć w tym udział.

FAQ
FAQ

W 2018 roku otworzyłam Firmę w Niemczech (Gewerbe ' Kleinunternehmen) .
Łącząc prace i pasję, dzięki temu mogę robić na codzień to co uwielbiam, przy okazji uszczęśliwiać innych, uwieczniając Ich na pięknych pamiątkowych zdjęciach. ( czasem także na fotopamiątkach. SKLEP. )

Posiadam FotoStudio, w którym utrwalam wszelkie produkty i Mini Sesje, również w posiadaniu mam przenośne Studio, z którym mogę śmiało zabrać się do Klienta.

W  przyszłości zamierzam otworzyć FotoStudio wraz z sklepem fotograficznym w centrum miasta.

Póki co, sytuacja na świecie z "wirusem korony", delikatnie utrudnia mi prowadzenie mojej firmy, ponieważ dzieci cały czas są w domu, nauka zdalna lub online, a wiadomo, że przy dzieciach za wiele nie popracujemy.
Dlatego cierpliwie czekam na powrót do "normalności" i będę mogła w pełni zająć się Firmą i tym co kocham - czyli podróżowaniem i fotografowaniem Ludzi, Zwierząt i Natury.

Kilka lat zdobywałam wiedzę sama- w internecie, po przez książki czy filmy na YouTube, byłam tzw. samoukiem, po czym postanowiłam jednak zainwestować w szkolenia u znanych i mniej znanych Fotografów, zdobywam wiedzę, doświadczenie i certyfikaty potwierdzające odbycie kursów lub warsztatów.

MegiSia

- Pseudo/ksywka którą posługuję się w Internecie - od 2001 roku  (Megi+ inicjały z panieńskiego, jak zaczynałam przygodę z internetem, gdy byłam jako jedyna w Google jako MegiS, potem MegiSia, w tej chwili jest ich mnóstwo, od sprzętów aż po zwierzęta... ) .

 

FotoMegiSia

FotoMegiSia - od 2013 roku używałam jej w temacie fotograficznym, umieszczając na zdjęciach "w logo". Przez dobrych kilka lat udostępniałam zdjęcia tylko i wyłącznie pod tym pseudonimem, od 2017 roku postanowiłam ujawnić się z nazwiska, przechodząc na tę domenę - wyrebek.com .
Choć tu też czasem do zdjęć dodatkowo dodaję nazwisko panieńskie, ponieważ Magdalen Wyrębek też jest kilka, więc proszę się nie pomylić!

MaWySte

- Jak łatwo się domyśleć, są to pierwsze litery mojego imienia i nazwisk, do niektórych projektów potrzebuję skróconej nazwy, tak więc powstał ten skrót od Magdalena Wyrebek Sterna.

Usługi kieruję do klientów każdej klasy.

Oferuję
Sesje Portretowe, Zwierzęce, Architektura, Wnętrza, Produkty i Detale.

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

FIRMY I OSOBY PRYWATNE`!

Opinie Klientów

Regularnie sprawdzam i aktualizuję informacje na mojej stronie.
Pomimo wszelkiej staranności dane mogły się w międzyczasie zmienić lub mógł zajść jakiś błąd niezależny ode mnie. Nie można zatem przyjąć odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność informacji.
To samo dotyczy stron internetowych, do których odwołuje się link. Nie odpowiadam za zawartość stron internetowych, do których linkuję.

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWA AUTORSKIE DO ZAMIESZCZANYCH PRZEZE MNIE ZDJĘĆ !!
NIE WYRAŻAM ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE ICH BEZ MOJEJ WIEDZY!!
KOPIOWANIE, EDYTOWANIE CZY POWIELANIE ZABRONIONE!

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! Copyright © 2020 Magdalena Wyrębek Sterna.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki itp. Podlegają prawu autorskiemu i innym przepisom dotyczącym ochrony własności intelektualnej.

Nie mogą być kopiowane, modyfikowane ani wykorzystywane na innych stronach internetowych w celach handlowych lub dystrybucyjnych.

Niektóre strony internetowe mogą również zawierać obrazy, które podlegają prawom autorskim tych, którzy mi je udostępnili.

Po więcej zapraszam do - https://magdalena.wyrebek.com/prawa/ 

Zdjęcia na których jestem widoczna (z aparatem) zostały wykonane przez rodzinę lub znajomych.. za które serdecznie dziękuję,
dzięki temu i ja mam kilka pamiątkowych zdjęć...

Projekty 2000-2009

EnglishGermanPolish