Wszelkie prawa zastrzeżone!

All rights reserved!


Magdalena Wyrębek (Sterna)
FotoMegiSia / MaWySte


https://magdalena.wyrebek.com

info-image

Magdalena Wyrębek (panieńskie - Sterna)

Witam i zapraszam do mojego magicznego świata zdjęć!

Cieszę się, że trafiłeś na moją stronę! Być może już się rozejrzałeś i poznałeś moje prace. Podobały się? Jeśli tak, to jeden z najważniejszych warunków wspólnego zdjęcia został spełniony.

Nie tak dawno fotografia stała się ważną częścią mojego życia. Zawsze lubiłam robić zdjęcia, ale dopiero od kilku lat zaczęłam intensywnie z tym pracować. I tak zainteresowanie przerodziło się w fascynację, bo możliwości, jakie daje ta sztuka, wydają się być nieskończone.  Zawsze można się czegoś nowego nauczyć, aby pokazać uczucia i wrażenia za pomocą zdjęć.

Szczególnie cieszę się, że mogę poznać nowych ludzi i usłyszeć ich historie. Czy to para zakochana, czy szczęśliwe rodziny, lub najlepsi przyjaciele, wszyscy przychodzą do mnie po swoje szczęście. Cieszę się że mogę wziąć w tym udział.


PRYWATNIE:

Aktualnie mieszkam w Niemczech - w pięknym mieście MANNHEIM - leżącym na południowym zachodzie Niemiec.

Rodzinnym miastem , w którym się urodziłam i mieszkałam przez ponad 20 lat jest OSTROŁĘKA (woj. Mazowieckie w Polsce). Teraz przebywam w nim 1-2 razy do roku w ramach urlopu.

W 2008 roku zostałam szczęśliwą żoną i mamą, (dotychczas już trójki dzieci), spędzam czas głównie z Nimi, z przyjemnością i z obowiązku... życie mija nam nieubłaganie szybko, więc staram się poświęcać Im jak najwięcej czasu.

ZAWODOWO:

W 2018 roku otworzyłam Firmę w Niemczech jako Fotograf ( "Kleinunternehmen" - Fotografie, Grafikdesign, Internethandel mit Fotoprodukten ) w ten sposób połączyłam pasję i pracę, mogę robić na codzień to co uwielbiam, przy okazji uszczęśliwiać innych, uwieczniając Ich na pięknych pamiątkowych zdjęciach.  Posiadam Fotostudio, w którym utrwalam wszelkie produkty, czy mini sesje rodzinne, w przyszłości chcę otworzyć Fotostudio w Centrum Miasta.

Usługi kieruję do klientów każdej klasy.

Oferuję
Sesje Portretowe, Zwierzęce,
Fotoreportaże: Okolicznościowe, Biznesowe,
Wnętrza, Produkty, Architektura i Detale.

Zapraszam serdecznie do kontaktu! FIRMY I OSOBY PRYWATNE`!

 Sterna

Magdalena Wyrębek

Sterna

Firma w MANNHEIM

Fotografie, Grafikdesign

MegiSia

- Pseudo/ksywka którą posługuję się w Internecie - od 2001 roku  (Megi+ inicjały z panieńskiego, jak zaczynałam przygodę z internetem, gdy byłam jako jedyna w Google jako MegiS, potem MegiSia, w tej chwili jest ich mnóstwo, od sprzętów aż po zwierzęta... ) .

 

FotoMegiSia

FotoMegiSia - od 2013 roku używałam jej w temacie fotograficznym, umieszczając na zdjęciach "w logo". Przez dobrych kilka lat udostępniałam zdjęcia tylko i wyłącznie pod tym pseudonimem, od 2017 roku postanowiłam ujawnić się z nazwiska, przechodząc na tę domenę - wyrebek.com .
Choć tu też czasem do zdjęć dodatkowo dodaję nazwisko panieńskie, ponieważ Magdalen Wyrębek też jest kilka, więc proszę się nie pomylić!

MaWySte

- Jak łatwo się domyśleć, są to pierwsze litery moich imion i nazwisk, do niektórych projektów potrzebuję skróconej nazwy, tak więc powstał ten skrót od Magdalena Wyrebek Sterna.

Opinie Klientów

Regularnie sprawdzam i aktualizuję informacje na mojej stronie.
Pomimo wszelkiej staranności dane mogły się w międzyczasie zmienić lub mógł zajść jakiś błąd niezależny ode mnie. Nie można zatem przyjąć odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność informacji.
To samo dotyczy stron internetowych, do których odwołuje się link. Nie odpowiadam za zawartość stron internetowych, do których linkuję.

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWA AUTORSKIE DO ZAMIESZCZANYCH PRZEZE MNIE ZDJĘĆ !!
NIE WYRAŻAM ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE ICH BEZ MOJEJ WIEDZY!!
KOPIOWANIE, EDYTOWANIE CZY POWIELANIE ZABRONIONE!

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! Copyright © 2020 Magdalena Wyrębek Sterna.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki itp. Podlegają prawu autorskiemu i innym przepisom dotyczącym ochrony własności intelektualnej.

Nie mogą być kopiowane, modyfikowane ani wykorzystywane na innych stronach internetowych w celach handlowych lub dystrybucyjnych.

Niektóre strony internetowe mogą również zawierać obrazy, które podlegają prawom autorskim tych, którzy mi je udostępnili.

Po więcej zapraszam do - https://magdalena.wyrebek.com/prawa/ 

Zdjęcia na których jestem widoczna (z aparatem) zostały wykonane przez rodzinę lub znajomych.. za które serdecznie dziękuję,
dzięki temu i ja mam kilka pamiątkowych zdjęć...

Planer - Terminarz ścienny dekoracyjny (A2)

EnglishGermanPolish