Wszelkie prawa zastrzeżone!

All rights reserved!


Magdalena Wyrębek (Sterna) FotoMegiSia / MaWySte

https://magdalena.wyrebek.com

logo
  • O mnie

  • O rodzinie

  • O Firmie

  • O pasjach

Witam na mojej stronie.

Jeśli tu trafiłaś/łeś znaczy się,

że gdzieś moje zdjęcie zobaczyłaś/łeś...

jest mi niezmiernie miło,
mam nadzieję, że znajdziesz tu dla siebie miejsce,

do którego z chęcią będziesz wracała/ał. ;-)

...w "małym" skrócie... ;)

Jestem Magdalena Wyrębek (panieńskie -Sterna).

Aktualnie mieszkam w Niemczech (od 2011r) - w pięknym mieście MANNHEIM - leżącym na południowym zachodzie Niemiec. (w pobliżu Francuskiej granicy) .

Rodzinnym miastem , w którym się urodziłam i mieszkałam jest OSTROŁĘKA (woj. Mazowieckie w Polsce). Teraz przebywam w nim 1-2 razy do roku w ramach urlopu.

W 2008 roku zostałam szczęśliwą żoną i mamą, dotychczas już trójki dzieci :) spędzam czas głównie z nimi, z przyjemnością i z obowiązku :-) życie mija nieubłaganie szybko, więc staram się poświęcić Im jak najwięcej czasu.
 

"MegiSia" - Pseudo/ksywka którą posługuję się w Internecie - od NASTU LAT  (tak wymyśliłam sobie kiedyś od inicjał z panieńskiego, jak wchodziłam do internetu naście lat temu byłam jako jedyna "w Google" jako MegiS, potem MegiSia, w tej chwili jest ich mnóstwo od ludzi aż po zwierzęta :o  ) .
Ja posługuję się nią dokładnie od 2001r, (jeszcze za czasów TG POLSAT, wtajemniczeni wiedzą o co chodzi).

"FotoMegiSia" od 2013 roku używałam w temacie fotograficznym, umieszczając na zdjęciach "w logo" , przez dobrych kilka lat udostępniałam zdjęcia tylko i wyłącznie pod tym pseudonimem,
od 2017 roku dopiero postanowiłam ujawnić się z nazwiska, przechodząc na tą domenę - wyrebek.com .
Choć tu też dodatkowo dodaję nazwisko panieńskie, ponieważ Magdalen Wyrębek też jest kilka, ale nic na to nie poradzę. żyję dalej : ]

 Sterna

Magdalena Wyrębek

Sterna

Fotograf, Artysta, Grafik

Firma w MANNHEIM

Fotografie, Grafikdesign, Fotodesign.

Słów kilka

Fotografka, Graficzka, Artystka,

Fotomaniaczka, Aparatka, Hobbystka

😀

Zainteresowania, hobby itp.

A teraz o moich zainteresowaniach, pasjach, bo takowe mam, jak wszyscy! :)

Każdą "MOJĄ" wolną chwilę spędzam fotografując, obrabiając zdjęcia, tworząc grafiki, strony www, bądź robiąc makijaż czy malując paznokcie :-) reszta czasu a właściwie większość czasu to dzieci, obowiązki, zakupy i praca przy dokumentach (w 2 firmach-w mojej.. i w Męża firmie,).

Lubię sport, pływanie, taniec i podróże... ale na tego typu "przyjemności" niestety nie starcza już mi czasu, choćbym chciała, dzień ma tylko 24h, a ja dwie ręce :)
cóż... trzeba się z tym pogodzić, nie możemy mieć wszystkiego!

Mannheim Niemcy - Ostrołęka Polska (ok.1300km)

Mannheim Niemcy - Ostrołęka Polska

Fotografia - Photography

Od dawien dawna interesuję / zajmuję się FOTOGRAFIĄ i wszystkim z tym związanym (GRAFIKA, RETUSZ, OBRÓBKA zdjęć itp.) ....

W wolnych chwilach tworzę foto-galerie, foto-książki, foto-kalendarze, strony WWW, reklamy, wizytówki itp. Lubię po prostu wszystko to co związane jest z grafiką i fotografią...

Odkąd pamiętam miałam aparat w ręku, kamerę czy telefon, zawsze staram się uchwycić piękne chwile, zatrzymać w kadrze czas... a najczęściej uwieczniam LUDZI, ZWIERZĘTA I PRZYRODĘ.... (głównie kadr centralny, portret / zoom / makro , co można zaobserwować w galerii https://magdalena.wyrebek.com/albumy/ ).

Oczywiście ZNAM zasady fotografii i czasem specjalnie je łamię , bo akurat w tym kadrze widzę to coś... np. oczy zwierzęcia które patrzą na wprost mnie ;) nałogowo już sięgam po aparat, przeważnie uwieczniam swoje dzieci, rodzinne okazje, również nasze wyjścia do parków czy zoo, najczęściej tam gdzie natura pisze swoje scenariusze... :-)

FOTOGRAFOWANIE przynosi mi ogromną przyjemność, moje hobby, które trwa od wielu wielu lat, ale ciężko pogodzić hobby z obowiązkami i tego czasu jest już nie wiele, mimo wszystko moje foldery przewyższają dziesiątki, a nawet setki tysięcy zdjęć, nawet jeśli nie trafiają one do szerszego grona, ale sama lubię czasem wrócić do tych zatrzymanych pięknych kadrów.

Od kilku lat mam w posiadaniu aparat typu DSLR + kilka szkieł i innych dodatków.... z roku na rok, technologia idzie na przód...i widząc co te aparaty/obiektywy w tych czasach potrafią, jeszcze bardziej zakochałam się w fotografii :)

Dotychczas zajmowałam się fotografią tylko jako pasjonatka, ale postanowiłam otworzyć firmę i zająć się tym tematem na poważnie, chcę połączyć moją pasję z pracą, by robić to co lubię, każdego dnia.

Makijaż - Make-Up

Zawsze staram się odbiegać od wizerunku "zaniedbanej Mamy"  i zazwyczaj mam makijaż i pomalowane paznokcie, kobieta powinna o siebie dbać, być czasem elegancka, czy sexi... a nie wyglądać jak tzw. kura domowa :) mimo iż większość czasu spędzamy przy garnkach, czy placach zabaw :-) MakeUp musi być ;-)

Lubię makijaże, tworzę je na sobie , maluje się na codzień od szkoły podstawowej ... szczególnie nie mogę się doczekać weekendów, wtedy można powariować z pędzelkami :) .( nie uwieczniam ich na zdjęciach, z racji braku czasu) po prostu sama dobrze się czuję w makijażu, jest ze mną od dawnych lat, szkolnych.. i tak pozostanie.. póki "zdrowie i cera" pozwoli :)

Paznokcie - Manicure

Manicure - swego czasu był to nałóg, który uwieczniałam na zdjęciach, malowałam swoje paznokcie normalnymi lakierami, + przeróżne wzorki,cekinki itp... dodawałam zdjęcia na swoją stronę  o paznokciach na -> http://nails.megisia.pl .

Dotychczas ona istnieje, lecz nie wrzucam już na nią zdjeć. Link do filmiku z 2005 roku https://youtu.be/p9KDJIIg1vg , i z 2010 https://www.youtube.com/watch?v=6KWMcRYsglI.

W tamtych czasach było tego nie wiele, w tej chwili jest tego w internecie mnóstwo, można już takie cuda robić, że właściwie każda nowicjuszka sobie poradzi, ale nie usuwam strony i fb "Nails.MegiSia" być może komuś się przyda..

Nadal maluję paznokcie , sama w domu, lecz od 3 lat metodą HYBRYDOWĄ, ale niestety nawet jeśli wykonuję je raz na 2-3 tygodnie, to jednak brak czasu by uwieczniać je na zdjęciach.


WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! ALL RIGHTS RESERVED! Magdalena Wyrębek FotoMegiSia

O FIRMIE

Jak już wspomniałam powyżej, w 10.2018 otworzyłam Działalność Gospodarczą jako Fotograf (Mała firma jednoosobowa w Niemczech "Kleinunternehmen") - w ten sposób połączyłam pasję i pracę, mogę robić to co lubię i przy okazji uszczęśliwiać innych, uwieczniając Ich na pięknych pamiątkowych zdjęciach.

Usługi chcę kierować do klientów każdej klasy.

Oferuję Sesje Portretowe, Zwierzęce, Biznesowe, Okolicznościowe, Reportaże, Wnętrza i Produkty dla Firm, jak i Osób Prywatnych.

W niedalekiej przyszłości zamierzam także otworzyć Studio Fotograficzne w domu, by popracować nad światłem błyskowym, dotychczas preferowałam zazwyczaj naturalne światło w plenerze, ale tak bywa w fotografii, że wciąż poszukujemy nowych dróg, by znaleźć tą w której będziemy czuć się najlepiej....

więcej o tym, też pisałam w Aktualnościach .  więc tam odsyłam.

info-image

Podobają Ci się moje zdjęcia lub mój styl fotografowania ??

Może chcesz zadać pytanie lub zarezerwować termin?

Zrób to za pomocą poniższego linku...

Fotografie, Grafikdesign, Fotodesign, Webdesign, Bürohilfe in Mannheim

Polski Fotograf / Polnischer Fotograf,

Projektant Graficzny / Grafikdesigner,

Pomoc Biurowa / Bürohilfe

w Mannheim / in Mannheim

w Niemczech / in Deutschland

Potret, Portreit,
Fotografia zwierzęca, Tierfotografie, Zwierzęta, Tiers,
Reklama, Werbung, Bewertung, Fotografia Biznesowa, Biznes Fotografie,
Fotografia Produktowa, Produkt, Produktfotografie, Makro, Macro

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWA AUTORSKIE DO ZAMIESZCZANYCH PRZEZE MNIE ZDJĘĆ !!

NIE WYRAŻAM ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE ICH BEZ MOJEJ WIEDZY!!

KOPIOWANIE, EDYTOWANIE CZY POWIELANIE ZABRONIONE! 

Zastrzeżenie: 
Regularnie sprawdzam i aktualizuję informacje na mojej stronie.
Pomimo wszelkiej staranności dane mogły się w międzyczasie zmienić lub mógł zajść jakiś błąd niezależny ode mnie. Nie można zatem przyjąć odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność informacji.
To samo dotyczy stron internetowych, do których odwołuje się link. Nie odpowiadam za zawartość stron internetowych, do których linkuję.

Prawa autorskie:

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! Copyright © 2019 Magdalena Wyrębek Sterna.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki itp. Podlegają prawu autorskiemu i innym przepisom dotyczącym ochrony własności intelektualnej.

Nie mogą być kopiowane, modyfikowane ani wykorzystywane na innych stronach internetowych w celach handlowych lub dystrybucyjnych.

Niektóre strony internetowe mogą również zawierać obrazy, które podlegają prawom autorskim tych, którzy mi je udostępnili.

Po więcej zapraszam do - https://magdalena.wyrebek.com/prawa/

Wykonała Kasia Doroba

Zdjęcia na których jestem widoczna (z aparatem) zostały wykonane przez rodzinę lub znajomych..
za które serdecznie dziękuję,
(Maciej Wyrębek, Katarzyna Doroba)

dzięki temu i ja mam kilka pamiątkowych zdjęć... :-)

EnglishGermanPolish