Wszelkie prawa zastrzeżone!

All rights reserved!


Magdalena Wyrębek (Sterna)


https://magdalena.wyrebek.com

logo
info-image

Magdalena Wyrębek (panieńskie - Sterna)

Witam serdecznie na mojej stronie!
Być może już się zapoznałaś/łeś z moimi zdjęciami? super!
wiesz już jaki mam styl, cieszę się, że zostałaś/łeś na dłuże!
poznaj kilka szczegółów o mnie, wtedy zrozumiesz jak i gdzie działam.

Nie tak dawno fotografia stała się ważną częścią mojego życia.
Odkąd pamiętam, zawsze lubiłam robić zdjęcia, od aparatów analogowych po lustrzanki, zawsze ciągnęło mnie do tej sztuki, ale dopiero od kilku lat zaczęłam intensywnie z tym pracować...i tak zainteresowanie przerodziło się w fascynację, bo możliwości, jakie daje ta sztuka, wydają się być nieskończone...  Zawsze można się czegoś nowego nauczyć, aby pokazać uczucia i wrażenia za pomocą uchwyconych kadrów. 
Szczególnie cieszę się, że mogę poznać nowych ludzi i usłyszeć ich historie. Czy to para zakochana, czy szczęśliwe rodziny, wszyscy przychodzą do mnie po swoje szczęście. Cieszę się, że mogę wziąć w tym udział.

Mama, Pracownik Biurowy, Fotograf

PRYWATNIE

Mama 3 dzieci

Aktualnie mieszkam w pięknym mieście MANNHEIM - leżącym na południowym zachodzie Niemiec.

W 2008 roku zostałam szczęśliwą żoną i mamą, (dotychczas już trójki dzieci), spędzam czas głównie z Nimi, z przyjemnością i z obowiązku... życie mija nam nieubłaganie szybko, więc staram się poświęcać Im jak najwięcej czasu.

Rodzinnym miastem , w którym się urodziłam i mieszkałam przed wyjazdem w 2011 roku, jest OSTROŁĘKA (woj. Mazowieckie w Polsce). Teraz przebywam w nim 1-2 razy do roku w ramach urlopu.

ZAWODOWO

BÜROARBEITERIN - Pracownik Biurowy

Od 2011 roku pracuję w Firmie Męża - (MaWy BauDE BudPL) jako BÜROARBEITERIN / BÜROHILFE
-Dokumentacja Firmy,
-Rozliczenia i płace Pracowników,
-Tłumaczenia dokumentów,
-Emaile,
-Strona www i serwisy społecznościowe.

ZAWODOWO:

Fotograf - Firma w Niemczech

W 2018 roku otworzyłam Firmę w Niemczech (Kleinunternehmen) jako Fotograf a zarazem Grafik ( Fotografie, Grafikdesign, Internethandel mit Fotoprodukten ) w ten sposób połączyłam pasję i pracę, mogę robić na codzień to co uwielbiam, przy okazji uszczęśliwiać innych, uwieczniając Ich na pięknych pamiątkowych zdjęciach a czasem też pamiątkach. SKLEP.
Posiadam FotoStudio, w którym utrwalam wszelkie produkty czy mini sesje, również mam przenośne Studio, z którym mogę śmiało zabrać się do Klienta, w przyszłości zamierzam otworzyć lokal z FotoStudiem i sklepem fotograficznym w centrum miasta Mannheim...
Póki co sytuacja na świecie z wirusem "korony", delikatnie utrudnia mi prowadzenie firmy, ponieważ dzieci mamy w domu 24h, a wiadomo, że przy dzieciach za wiele nie popracujemy.... Dlatego cierpliwie czekam na powrót do "normalności" i będę mogła w pełni zająć się Firmą i tym co kocham - czyli zdjęciami.

 Sterna

Magdalena Wyrębek

Sterna

Firma w MANNHEIM

Fotografie, Grafikdesign

MegiSia

- Pseudo/ksywka którą posługuję się w Internecie - od 2001 roku  (Megi+ inicjały z panieńskiego, jak zaczynałam przygodę z internetem, gdy byłam jako jedyna w Google jako MegiS, potem MegiSia, w tej chwili jest ich mnóstwo, od sprzętów aż po zwierzęta... ) .

 

FotoMegiSia

FotoMegiSia - od 2013 roku używałam jej w temacie fotograficznym, umieszczając na zdjęciach "w logo". Przez dobrych kilka lat udostępniałam zdjęcia tylko i wyłącznie pod tym pseudonimem, od 2017 roku postanowiłam ujawnić się z nazwiska, przechodząc na tę domenę - wyrebek.com .
Choć tu też czasem do zdjęć dodatkowo dodaję nazwisko panieńskie, ponieważ Magdalen Wyrębek też jest kilka, więc proszę się nie pomylić!

MaWySte

- Jak łatwo się domyśleć, są to pierwsze litery mojego imienia i nazwisk, do niektórych projektów potrzebuję skróconej nazwy, tak więc powstał ten skrót od Magdalena Wyrebek Sterna.

Usługi kieruję do klientów każdej klasy.

Oferuję
Sesje Portretowe, Zwierzęce,
Architektura, Wnętrza, Produkty i Detale.

Zapraszam serdecznie do kontaktu!

FIRMY I OSOBY PRYWATNE`!

Opinie Klientów

Regularnie sprawdzam i aktualizuję informacje na mojej stronie.
Pomimo wszelkiej staranności dane mogły się w międzyczasie zmienić lub mógł zajść jakiś błąd niezależny ode mnie. Nie można zatem przyjąć odpowiedzialności za aktualność, poprawność i kompletność informacji.
To samo dotyczy stron internetowych, do których odwołuje się link. Nie odpowiadam za zawartość stron internetowych, do których linkuję.

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWA AUTORSKIE DO ZAMIESZCZANYCH PRZEZE MNIE ZDJĘĆ !!
NIE WYRAŻAM ZGODY NA WYKORZYSTYWANIE ICH BEZ MOJEJ WIEDZY!!
KOPIOWANIE, EDYTOWANIE CZY POWIELANIE ZABRONIONE!

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! Copyright © 2020 Magdalena Wyrębek Sterna.

Wszystkie teksty, zdjęcia, grafiki itp. Podlegają prawu autorskiemu i innym przepisom dotyczącym ochrony własności intelektualnej.

Nie mogą być kopiowane, modyfikowane ani wykorzystywane na innych stronach internetowych w celach handlowych lub dystrybucyjnych.

Niektóre strony internetowe mogą również zawierać obrazy, które podlegają prawom autorskim tych, którzy mi je udostępnili.

Po więcej zapraszam do - https://magdalena.wyrebek.com/prawa/ 

Zdjęcia na których jestem widoczna (z aparatem) zostały wykonane przez rodzinę lub znajomych.. za które serdecznie dziękuję,
dzięki temu i ja mam kilka pamiątkowych zdjęć...

Projekty z 2000-2009

EnglishGermanPolish