Przykro mi ta opcja nie działa! ;-)

ZAKAZ KOPIOWANIA ! All rights Reserved!

------------
www.magdalena.wyrebek.com

Polski Fotograf w Niemczech - Mannheim Baden-Württemberg

365 – Tookapic 2017-2018 – FotoMegiSia – Fot. Magdalena Wyrebek – Polski Fotograf / Polska Fotografka w Niemczech – Mannheim

365 dni - Każdego dnia 1 zdjęcie

Tookapic

Jak większość moich Znajomych, Rodziny wie w 2017-2018 wzięłam udział w projekcie 365, każdego dnia musiałam zrobić 1 zdjęcie i opublikować je przed 23:59  na specjalną stronę -> tookapic.com (Już nieaktywna), aczkolwiek konta stare pozostały.

Niektóre zdjęcia można jeszcze napotkać w moich galeriach, zazwyczaj podpisane jako "FotoMegiSia".

Bardzo lubiłam w tym uczestniczyć...i kontynuowałabym, gdyby nie czas którego z dnia na dzień mi brakowało. (Trójka dzieci, dom, firmy)

Na początku miały to być tylko zdjęcia z telefonu, z czasem zaczęłam robić zdjęcia aparatem, a że każde zdjęcie obrabiałam, więc potrzebowałam więcej czasu, którego praktycznie już na koniec dnia nie miałam, doba niestety miała tylko 24h, a ja tylko 2 ręce, czasem dodawałam zdjęcie w ostatniej chwili, więc podjęłam decyzję i w dniu 365 zakończyłam projekt, z całkiem fajną galerią, jeszcze bardziej pokochałam robienie zdjęć, obrabianie, coraz częściej chwytanie za aparat. Można poćwiczyć kadry, światło, wtedy najwięcej się uczymy, gdy jest praktyka.

Kiedyś jeszcze wrócę do takiego projektu, tymczasem miło powspominać. Zostawiam na stronie.

Poniższa galeria według "popularnych zdjęć"

Poniższa galeria według "miesięcy"

W galerii