Przykro mi ta opcja nie działa!

ZAKAZ KOPIOWANIA! KOPIOWANIE ZABRONIONE!
All rights Reserved!

------------
www.magdalena.wyrebek.com

Polski Fotograf w Niemczech
- Mannheim Baden-Württemberg Deutschland

Instagram, Algorytmy – Brak wyświetleń, polubień – DODAJ MOJE KONTA DO ULUBIONYCH!

Jak większość zauważyła, algorytmy INSTAGRAMA nie bardzo mnie lubią, przesuwając moje posty w dół, nie pokazując Znajomym czy Klientom, że coś udostępniłam… przez co niestety ciężko z wyświetleniami i polubieniami. A bądźmy szczerzy, te portale na tym właśnie polegają, a nam Fotografom na takich platformach najlepiej się reklamować tam gdzie są #hasztagi … O ile robimy to często, regularnie… ja niestety z racji tego, że pracuję na codzień jeszcze w innej Firmie, dodatkowo obowiązki Mamy z trójką dzieci pochłaniają mi naprawdę wiele czasu w dzien, to już niestety brak wolnej chwili by codziennie dodawać posty na mych kontach, dzień ma tylko 24h a ja dwie ręce. Dlatego mało mnie w internecie, mało się reklamuję.

 

Od czasu do czasu dodaję posty na poniższych kontach.

 

2 moje główne FIRMOWE KONTA na Instagram to:

https://www.instagram.com/magdalena.wyrebek.fotograf/

https://www.instagram.com/magdalena_wyrebek_fotografia/

 

Dodatkowo konta, na których już coraz mniej mnie:

Z DETALAMI https://www.instagram.com/magdalena_ws_foto_detal/

I NATURĄ https://www.instagram.com/magdalena_ws_foto_nature/

Po prostu brak czasu na hobby, a te zdjęcia Architektury czy Zwierząt nie ukrywam dają mi od lat dużo radości z Fotografii, uwielbiam zatrzymywać czas znanych miejsc, pięknych zwierząt… niestety większość zdjęć ląduje na dysku i czekają, aż znajdę dłuższą chwilę by dodać tutaj czy na Instagrama. (Facebooka nie posiadam już od kilku lat).

Żeby pokazywało Wam, że coś dodałam na Instagramie,

można moje konta dodać do “LISTY BLISKICH ZNAJOMYCH’ lub do ‘ULUBIONYCH”

i powinno już pokazywać mnie, nawet na początku.

 

Natomiast mimo wszystko, polecam najpierw zaglądać tutaj na moją stronę, tutaj najczęściej uzupełniam zdjęcia, dodaję aktualności… i naturalnie zdjęcia wyświetlają się w najlepszej jakości, nie tak jak na Instagramach czy Facebookach “skompresowane”, tym samym psują moje zdjęcia, czego naprawdę nie lubię!

Po to robię ZDJĘCIA dobrym sprzętem, dobrą jakością, by pozostały już takie jakie powstały, na tym polega praca Artysty i tak chce przedstawiać swoje prace.. Jak najlepszej jakości!

DLATEGO zapraszam na ta stronę częściej, jakby byli chętni mogę dodać nawet NEWSLETTER i będzie powiadamiać Was na email o nowościach.

Proszę zainteresowanych o KONTAKT . (w tytule proszę napisać Newsletter)

Published by

Leave a comment