Przykro mi ta opcja nie działa!

ZAKAZ KOPIOWANIA! KOPIOWANIE ZABRONIONE!
All rights Reserved!

------------
www.magdalena.wyrebek.com

Polski Fotograf w Niemczech
- Mannheim Baden-Württemberg Deutschland

Galerie, Portfolio, Sklep – Zmiana w Sesjach Portretowych!

W ostatnich dniach zaszły zmiany na stronie, mianowicie troszkę uporządkowałam -Galerie, -Portfolia i -Sklep, tzn. podzieliłam je na podstrony, tak by można było szybciej znaleźć w MENU jak i w ZDJĘCIACH konkretną sesję np. Oddzielnie są teraz SESJE BIZNESOWE, SESJE OKOLICZNOŚCIOWE.

Zdecydowanie różnią się one od RODZINNYCH, (umową, edycją zdjęć i prawami użytkowania) dlatego musiałam rozłączyć je, po za tym było już tak dużo zdjęć, że Osoby ze słabszym internetem, miały by problem z załadowaniem strony / zdjęć.

 

Jeśli zauważą Państwo jakieś błędy, niedokończoną treść, błędne linki… proszę o cierpliwość, powoli ‘posprzątam” ! ..ale jeśli naprawdę błąd jest strasznie rażący w oczy proszę o kontakt. Z racji tego że sama prowadzę stronę, (w wolnych chwilach), jest już trochę tych stron, mogłam po prostu niezauważyć. DLATEGO BEDĘ WDZIĘCZNA za krótkie info!

 

#fotografmannheim #mannheim #sesjezdjęciowemannheim #polskifotografmannheim #sesjeokolicznościowe #sesjewizerunkoweniemcy #sesjewplenerze #fotografniemcy #portret
#fotoshootingmannheim #portraitsmannheim #fotosessionmannheim #kommunionfotoshooting #kommunion #hochzeit #hochzeitfotoshooting #pofotoshooting #fotosession

Published by

Leave a comment