Przykro mi ta opcja nie działa!

ZAKAZ KOPIOWANIA! KOPIOWANIE ZABRONIONE!
All rights Reserved!

------------
www.magdalena.wyrebek.com

Polski Fotograf w Niemczech
- Mannheim Baden-Württemberg Deutschland

365 – Mój projekt “tookapic” 2017’2018

Jak większość moich Znajomych, Rodziny wie w 2017-2018 wzięłam udział w projekcie 365, każdego dnia musiałam zrobić 1 zdjęcie i opublikować je przed 23:59  na specjalną stronę -> tookapic.com (Już nieaktywna), aczkolwiek konta stare pozostały.

Niektóre zdjęcia można jeszcze napotkać w moich galeriach, zazwyczaj podpisane jako “FotoMegiSia”, pod tym pseudonimem wtedy dodawałam zdjęcia do sieci.

Bardzo lubiłam w tym uczestniczyć…i kontynuowałabym, gdyby nie czas, którego z dnia na dzień mi coraz bardziej brakowało. (Trójka dzieci, dom, firmy) Doba dla mnie za krótka.

Na początku miały to być tylko zdjęcia z telefonu, z czasem zaczęłam robić zdjęcia aparatem, a że każde zdjęcie obrabiałam w dostosowanych pod to programach, więc potrzebowałam więcej czasu, którego praktycznie już na koniec dnia nie miałam, czasem dodawałam zdjęcie w ostatniej chwili, więc podjęłam decyzję i w dniu 365 zakończyłam projekt, z całkiem fajną galerią, jeszcze bardziej pokochałam robienie zdjęć, obróbkę, coraz częściej chwytanie za aparat. Wtedy najwięcej się uczymy, gdy jest praktyka, można poćwiczyć kadry, światło.

Kiedyś jeszcze wrócę do takiego projektu, tymczasem miło powspominać.
Zostawiam na stronie.

https://magdalena.wyrebek.com/galeria/365-tookapic-2017-2018-fotomegisia/

Published by

Leave a comment