WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE !!!


Magdalena Wyrębek (Sterna)

https://magdalena.wyrebek.com/kontakt/

logo

Wieczór Muzyczno-Poetycki ” Emigranckie Tango” PMK Mannheim.

Wieczór Muzyczno-Poetycki "Emigranckie Tango"

Wieczór Muzyczno-Poetycki "Emigranckie Tango" w Polskiej Misji Katolickiej. 24.11.2018

Piękny czas, piękne wiersze i pieśni, kawał dobrej roboty wykonali piosenkarze, poeci i zespół z Polskiej Misji Katolickiej. :)
Fajny pomysł na umilenie czasu...dla nas emigrantów szczególnie coś wielkiego.... a móc jeszcze to wydarzenie fotografować? to dopiero serce się raduje, kiedy stajesz się częścią czegoś tak wielkiego... ;-)

Ja ze swojej strony dziękuję za zaufanie i wybranie mnie na uwiecznienie tego wieczoru. ;)

Mam nadzieję, że efekt końcowy był zadowalający nie tylko dla mnie?! choć, po opiniach i pochwałach dotychczasowych, stwierdzam fakt, że warto było poświęcić tych kilka nocy na obróbkę zdjęć.. ;) bo podchodzenie do każdego zdjęcia indywidualnie, ma swoje plusy, czego trzymam się już od dawna...
Robiłam zdjęcia dwoma aparatami i jak zwykle zdjęć wyszło bardzo dużo, ale tylko po to by nie żonglować obiektywami, ciężko było przejść przez selekcję, ale w końcu się udało wybrać te najfajniejsze momenty...
Cały wieczór uwieczniłam bez lamp, co przy tych światłach na sali czasem graniczy z cudem, ale pokazało, że można.... ;) czasami zapewne większość tam obecnych gości nawet nie wiedziała , że Ktoś robi zdjęcia... i o to właśnie chodziło, by być nie zauważonym.. by nie rozpraszać występujących a uchwycić momenty , emocje jakie były na ich twarzach.. :)

Głównie zdjęcia były robione tylko występującym, ponieważ tylko Oni podpisali dokument, który zezwalał na ewentualną publikację w sieci.

Galerie z prób i "Wieczoru.." dostępne (z hasłem) dla wybranych !

https://magdalena.wyrebek.com/clients/pmk/

(zdjęcia folderów pojawią się po wpisaniu hasła.)
Bezpośredni link do wieczoru - https://magdalena.wyrebek.com/proofing/wp-pmk-2018/

Jeśli byłeś/aś na tym wydarzeniu i chciałbyś/abyś wejść do galerii, napisz na kontakt. rozwiążemy problem.

Zdjęcia dużego formatu (do druku) dostępne są u Księdza Proboszcza bądź Organistki Asi, naturalnie do mnie też można napisać.

Strona Kościoła -> https://www.pmk-mannheim.eu/ ,tam znajduje się kilkadziesiąt zdjęć z tego wydarzenia
https://www.pmk-mannheim.eu/index.php/gallery-menu-item/gallery-2018-menu-item/event/event-gallery-2018-category/AM_9D8Oe3sLwq59e7F1a7iIE44Hi0ylTs6gehVfbVjUgNBoAzy01AOGvr2qGDLgJig0sTDSPe-MN

a poniżej kilka uchwyconych momentów, detali... :)

Comments are closed.

EnglishGermanPolish