Wszelkie prawa zastrzeżone!

All rights reserved!


Magdalena Wyrębek (Sterna)
FotoMegiSia / MaWySte


https://magdalena.wyrebek.com

Projekt 365 - Tookapic - 2017/2018

WYZWANIE ROKU!

"Codziennie jedno zdjęcie"

1. Zrobić!

2. Opublikować w sieci!

START - 07.07.2017 - 17:17

Długo chodził za mną pomysł wzięcia udziału w projekcie 365, w końcu trafiłam na stronę - "toopakic" i po dłuższym namyśle postanowiłam wejść w to i codziennie chwytać chwile w obiektywie mojego aparatu czy telefonu. Nie czekałam do 1 stycznia, po prostu w środku roku zaczęłam tworzyć ten tak jakby "pamiętnik".

Mój projekt był za czasów kiedy jeszcze ten serwis był darmowy, teraz jest już PŁATNY, więc decyzja musi być bardzo dobrze przemyślana zanim zaczniemy "się w to bawić". Tego typu serwisów jest dużo, ja wybrałam akurat ten, ponieważ tu nie można było oszukać, daty są pobierane z pliku i zachowujemy ciągłość, o ile dodajemy codziennie na bieżąco. Ja sumiennie dodawałam każdego dnia, do czasu gdy miałam problem z dodawaniem zdjęć na urlopie na Morzem, tym samym przerwałam ciąg, ale po powrocie znów dodawałam zdjęcia dzień po dniu aż do 365 dnia.

Fajna zabawa, a także nauka fotografii i poznawanie siebie, kadrów jakie lubimy.

FotoMegiSia 365 tookapic 07072017

Foto screeny - Według miesięcy...

  • (Postanowiłam utrwalać w screenach według miesięcy, dni... w razie jakby ze stroną "tookapic" coś się stało, mam tu całą historię według dni.
    Próbowałam zamówić fotoksiążkę na stronie tookapic z tego projektu, niestety nie udało się, a nie jestem w stanie wyszukać wszystkich zdjęć po kolei, żeby sama sobie ją stworzyć...Była taka opcja na serwisie, niestety już nie ma)

Wybrane zdjęcia

Zdjęcia poniżej to tylko niektóre,

wybrane z całego projektu :)

KONIEC projektu 365 !!!!

rok później....dnia 06.07.2018 

wykonałam

Ostatnie zdjęcie!

Planer - Terminarz ścienny dekoracyjny (A2)

EnglishGermanPolish