Wszelkie prawa zastrzeżone!

All rights reserved!


Magdalena Wyrębek (Sterna) FotoMegiSia / MaWySte

https://magdalena.wyrebek.com

logo

Info – PMK

Informacje dla Rodziców

Witam szanowne grono Rodziców, Księży i innych zaangażowanych w Polską Misję Katolicką w Mannheim.

Trochę info o mnie... i moim fotografowaniu w PMK

Jako, że często widzicie mnie z aparatem w Misji (po za Chrztami, Komunią i Ślubami w PMK) , na różnych wydarzeniach robię zdjęcia prywatnie swoim pociechom, a że jest ich troje, więc zdjęć zawsze jest dużo... i siłą rzeczy na niektórych zdjęciach utrwalacie się też Wy Państwo lub Wasze dzieci :)

Bywaliśmy na wielu wspólnych spotkaniach, imprezach, utrwaliłam wiele momentów, które być może Komuś się przydadzą :)

Czasami prosiliście mnie o zdjęcia, myśląc, że jestem z ekipy Pana Arkadiusza, a potem w albumach fotografa/czy na stronie PMK szukacie tych zdjęć, niestety, tam ich nie znajdziecie, jedynie na "Wywiadzie z Komunii w 2018" pomagałam utrwalić dzieci, tak to zawsze robię zdjęcia prywatnie, dla siebie, dla dzieci swoich lub ostatnimi czasy na prośbę Pani Magdy, Pani Asi Organistki bądź Księdza Proboszcza. )

"Dostało" mi się od Guru PMK, że robię zawsze te zdjęcia, a nigdzie ich nie pokazuję, więc to zmieniłam, udostępniam Wam tą galerię z PMK, naszych wspólnych spotkań i występów.

Strona moja jest cały czas uaktualniana.
W "MOICH wolnych chwilach" czyli tylko po nocach, dodaję zdjęcia które jako pasjonata udało mi się uwiecznić.

W 2018 roku postanowiłam pójść dalej w kierunku fotografii... i jako, że zajmuję się nią już od kilkunastu dobrych lat - postanowiłam otworzyć firmę jako Fotograf "Fotografin und Fotodesignerin" tu w Niemczech- w Mannheim, więc legalnie za niewielkie pieniądze, mogę już utrwalać czyjeś wydarzenia, robić sesje, tworzyć grafiki i sprzedawać zdjęcia, obrazy... itp :)
Przyjemne z pożytecznym.
Z czasem pracy i zdjęć będzie przybywać ;-) otwieram studio w domu dla portretów i makro zdjęć, dla których też potrzebne jest miejsce i czas... lepiej robić to co się lubi, niż niechętnie chodzić do państwowej pracy...

Galeria PMK

Wejście do PMK jest dla ogółu, ale każda galeria ma swoje hasło, które zazwyczaj przesyłam osobom/grupom wtajemniczonym, (galerie są z hasłem, zdjęcia wtedy są niewidoczne w Google, więc tak jakby ich w sieci nie było) , zdjęcia albumów ukażą się po wpisaniu hasła)

Jeśli Ktoś nie życzy sobie być tutaj na zdjęciach, lub widzi jakieś "niewygodne" zdjęcie, proszę do mnie napisać. Bez problemu usunę.

Rozmiar zdjęć

Zdjęcia są pomniejszone (1400-2048) tylko po to, by można było szybciej oglądać, tutaj bądź na tel. komórkowych, zazwyczaj dodaję dużo zdjęć, więc radzę wchodzić po przez WIFI.
(jeśli Ktoś życzy sobie zdjęcia do druku lub do foto-albumu, -lepszej jakości -w formacie 6000x6000 -proszę o prywatnie kontakt, prześlę zdjęcie drogą e-mailową bądź serwerową, w zależności od wielkości i sztuk.

Publikowanie

W galerii PMK możecie (ale nie musicie:) zdjęcia obejrzeć, ocenić, skomentować i naturalnie pobrać, więc będziecie mogli wykorzystać np. na fb, WhatsApp itp. portalach społecznościowych (jak dodacie kto robił zdjęcie, będzie miłym gestem :) )
Wystarczy wpisać pod zdjęciem - @magdalena_ws_fotografia (Fb: Insta:)

Zdjęcia z opóźnieniem

Od razu napiszę, zdjęcia zazwyczaj umieszczam tu z lekkim opóźnieniem po wydarzeniu, z racji że robię to bardziej z pasji i bezpłatnie, więc musicie wybaczyć, priorytetem najpierw są moje dzieci, obowiązki i firmy które prowadzę.
Dziękuję za zrozumienie.

Zdjęcia do druku, Fotoprodukty

Jeżeli Ktoś chciałby wydruki 10x15 lub Fotoobrazy, Fotoksiążki, Fotokartki, Fotokalendarze... tp też się tym zajmuje i również jest taka możliwość.

Zdjęcia bez LAMP

Proszę, wziąć pod uwagę, zdjęcia w Kościele i na salce są bez żadnych lamp itp. tylko po to by nie rozpraszać dzieci, Księży i ogólnie ludzi... :)

Kontakt

Kontakt ze mną przez formularz na stronie https://magdalena.wyrebek.com/kontakt/ lub email magdalena@wyrebek.com, ....jeżeli Komuś spodobały się moje zdjęcia? mój styl fotografowania? i będzie chciał uwiecznić ważne, bądź mniej ważne chwile w 2020roku? ZAPRASZAM :-) okolice MA/LU :)
Na stronie jest formularz z terminami, można zadać pytanie bądź zarezerwować konkretny dzień. :)
https://magdalena.wyrebek.com/termin/

Gratuluję

Pozdrawiam serdecznie, GRATULUJĘ WYTRWAŁYM w czytaniu, :-) Kto mnie zna, wie, że ja nie umiem w kilku słowach napisać... :D wole się rozpisać, by dla każdego wszystko było jasne i nie było żadnych wątpliwości.

Miłego przeglądania zdjęć.


Content

EnglishGermanPolish