Wszelkie prawa zastrzeżone! 2019


Magdalena Wyrębek (Sterna) FotoMegiSia

https://magdalena.wyrebek.com

All rights reserved! 2019

logo

PMK

Proofing Galleries

client
PMK
Witam szanowne grono rodziców, Księży i innych zaangażowanych w PMK - Polską Misję Katolicką w Mannheim. :)

Jako, że często widzicie mnie z aparatem, robię zdjęcia prywatnie swoim pociechom, a że jest ich troje, więc zdjęć zawsze mam dużo... i siłą rzeczy na niektórych zdjęciach utrwalacie się też Wy Państwo/dzieci :)

Bywaliśmy dotychczas na wielu wspólnych spotkaniach, imprezach, utrwaliłam wiele momentów, które być może Komuś się przydadzą :)

Czasami prosiliście mnie o zdjęcia, myśląc, że jestem z ekipy Pana Arkadiusza, a potem w albumach fotografa/czy na stronie PMK szukacie tych zdjęć, niestety, tam ich nie znajdziecie, jedynie na "Wywiadzie" pomagałam utrwalić dzieci, tak to zawsze robię zdjęcia prywatnie, dla siebie, dla dzieci swoich lub ostatnimi czasy na prośbę Pani Magdy, Pani Asi-Organistki bądź Księdza Proboszcza. )

"Dostało " mi się pewnego razu od Guru PMK , że robię zawsze te zdjęcia, a nigdzie ich nie pokazuję, więc to zmieniłam, udostępniam Wam tą galerię z PMK, naszych wspólnych spotkań i występów.

Wejście do PMK jest dla ogółu, ale każda galeria ma swoje hasło, które zazwyczaj przesyłam osobom/grupom zainteresowanym, (zdjęcia są niewidoczne w Google, więc tak jakby ich w sieci nie było) , zdjęcia albumów ukażą się po wejściu z hasłem)

Jeśli Ktoś nie życzy sobie być tutaj na zdjęciach, lub widzi jakieś "niewygodne" zdjęcie, proszę do mnie napisać. Bez problemu usunę.

W galerii PMK możecie (ale nie musicie:) zdjęcia obejrzeć, ocenić, skomentować i naturalnie pobrać, są bez znaku wodnego/bez logo, więc będziecie mogli wykorzystać np. na WhatsApp bądź portalach społecznościowych (oczywiście jak dodacie kto robił zdjęcie, dla mnie to żaden problem, będzie miłym gestem :) )

Proszę, wziąć pod uwagę, zdjęcia w Kościele i na salce są bez żadnych lamp itp. tylko po to by nie rozpraszać dzieci, ludzi i Księży :)

Zdjęcia są pomniejszone tylko po to, by można było szybciej oglądać, tutaj bądź na tel.komórkowych, zazwyczaj dodaję dużo zdjęć, więc radzę wchodzić po przez WIFI.by kb z konta nie uciekły.
(jeśli Ktoś życzy sobie zdjęcia do druku lub do foto-albumu, -lepszej jakości! -w formacie 8000x6000 proszę prywatnie się odezwać, prześlę zdjęcie drogą e-mailową bądź serwerową, w zależności od wielkości i sztuk.

A jeżeli Ktoś chciałby wydruki 10x15 lub fotoksiążki tp też się tym zajmuje i również jest taka możliwość.


Strona moja jest cały czas uaktualniana. W "MOICH wolnych chwilach" dodaję zdjęcia, które jako pasjonata udało mi się uwiecznić...

Ostatnio postanowiłam pójść dalej w kierunku fotografii... i jako, że zajmuję się nią już od kilku dobrych lat, mam sprzęt, jako taką wiedzę i chęci- postanowiłam otworzyć firmę tu w Niemczech- jako Fotograf "Fotografin und Fotodesignerin", więc legalnie za niewielkie pieniądze, mogę już utrwalać czyjeś wydarzenia, tworzyć grafiki i sprzedawać zdjęcia, obrazy... :)

Przyjemne z pożytecznym.

Z czasem pracy i zdjęć będzie przybywać ;-) mam zamiar otworzyć studio w domu, dla portretów i makro zdjęć, dla których też potrzebne jest miejsce, więc lepiej robić to co się lubi, niż niechętnie chodzić do państwowej pracy...

Kontakt ze mną przez formularz na stronie https://magdalena.wyrebek.com/kontakt/ lub email fot.ms@wyrebek.com,

....albo jeżeli Komuś spodobały się moje zdjęcia? mój styl fotografowania? i będzie chciał uwiecznić ważne, bądź mniej ważne chwile w 2019roku?
ZAPRASZAM :-) okolice MA/LU :)

Na stronie jest formularz z terminami, można zadać pytanie bądź zarezerwować konkretny dzień. :)
https://magdalena.wyrebek.com/termin/

Pozdrawiam serdecznie, GRATULUJĘ WYTRWAŁYM w czytaniu, :-) ale Kto mnie zna, wie, że ja nie umiem w kilku słowach napisać... :D
Miłego oglądania.

EnglishGermanPolish