Magdalena Wyrębek (Sterna)

MegiSia / FotoMegiSia

Fotografka, Graficzka, Artystka…
Amatorka , fotomaniaczka, hobbystka  ;-)

Witam na mojej stronie, jestem Magdalena Wyrębek (panieńskie Sterna) a pseudo/ksywka którą posługuję się w Internecie - od NASTU LAT jest MegiSia / FotoMegiSia , dokładnie od 2001r.dotychczas..

O mnie

Aktualnie mieszkam w Niemczech - w pięknym mieście MANNHEIM - leżącym na południowym zachodzie NIEMIEC. (w pobliżu GRANICY FRANCUSKIEJ) .
Rodzinnym miastem , w którym się urodziłam i mieszkałam jest Ostrołęka (woj. Mazowieckie w Polsce). Teraz przebywam w nim 1-2 razy do roku.
W 2008 roku zostałam szczęśliwą żoną i mamą, dotychczas już trójki dzieci :) spędzam czas głównie z nimi, z przyjemnością i z obowiązku :-) życie mija nieubłaganie szybko, więc staram się poświęcić Im jak najwięcej czasu, choć nie ukrywajmy, że jest go nie wiele będąc "prawie samemu" na obczyźnie.

Mannheim - Baden-Württemberg

Niemcy / Deutschland / Germany

Ostrołęka - woj. Mazowieckie

Polska / Polen / Poland

Zainteresowania, hobby itp. 

Fotografia, Informatyka, Grafika, Makijaż – Make-Up, Paznokcie- Manicure, sport i taniec 🙂

O Fotografii

Hobby, pasja
Od dawien dawna interesuję / zajmuję się prywatnie FOTOGRAFIĄ i wszystkim z tym związanym (GRAFIKA, RETUSZ, OBRÓBKA zdjęć itp.) ....
W wolnych chwilach tworzę fotogalerie, fotoksiążki, fotokalendarze, strony WWW, reklamy, wizytówki itp. Lubię po prostu wszystko to co związane jest z fotografią i obrazem...
Odkąd pamiętam miałam aparat w ręku, kamerę czy telefon, zawsze staram się uchwycić piękne chwile, zatrzymać czas.
Najczęściej uwieczniam LUDZI, ZWIERZĘTA I PRZYRODĘ.... (w szczególności kadr centralny, portret / zoom / makro , co można zaobserwować w galerii). Oczywiście ZNAM zasady fotografii i czasem specjalnie je łamię , bo akurat w tym kadrze widzę to coś...  ;) nałogowo już sięgam po aparat, przeważnie uwieczniam swoje dzieci, rodzinne okazje, również nasze wyjścia do parków czy zoo, najczęściej tam gdzie natura pisze swoje scenariusze... :-)
FOTOGRAFOWANIE przynosi mi ogromną przyjemność, jest to świetna zabawa, która trwa od wielu wielu lat- moje hobby, jedno z wielu, ale najważniejsze :) ciężko pogodzić hobby z obowiązkami i tego czasu jest już nie wiele, ale mimo wszystko moje foldery przewyższają dziesiątki, a nawet setki tysięcy zdjęć, bo nadal fotografuję, bo nadal to lubię... nawet jeśli nie trafiają one do szerszego grona, ale sama lubię czasem wrócić do tych zatrzymanych kadrów.
Od kilku lat mam w posiadaniu aparat typu DSLR + kilka szkieł i innych dodatków.... z roku na rok, technologia idzie na przód...i widząc co te aparaty/obiektywy w tych czasach potrafią, jeszcze bardziej zakochałam się w fotografii :)
ale póki co, brak czasu nie pozwala mi na zabranie się do tego w sposób "profesjonalny", być może kiedyś przyjdzie taki czas, że będzie go więcej..i wtedy połaczę hobby z pracą :)  tymczasem głównym priorytetem są dla mnie moje dzieci :)

Moja poprzednia strona

www.Foto.MegiSia.pl

Jakiś czas strona jeszcze będzie aktywna, więc jest możliwość jeszcze zobaczyć stare zdjęcia, które już na tej stronie, niestety nie pojawią się :)

Zawsze staram się odbiegać od wizerunku "zaniedbanej Mamy"  i zazwyczaj mam na sobie i makijaż i pomalowane paznokcie, kobieta powinna o siebie dbać, być czasem elegancka, czy sexi... a nie wyglądać jak tzw. kura domowa  :) mimo iż większość czasu spędzamy przy garnkach, czy placach zabaw :-)

MakeUp

-Make-Up - lubię makijaże, tworzę je na sobie , maluje się na codzień... szczególnie nie mogę się doczekać weekendów, wtedy można powariować z pędzelkami :) .( nie uwieczniam ich na zdjęciach, z racji braku czasu) po prostu sama dobrze się czuję w makijażu, jest ze mną od dawnych lat, szkolnych :) i tak pozostanie.. póki "zdrowie" pozwoli :)

Manicure

 - Manicure - swego czasu był to nałóg, który uwieczniałam na zdjęciach, malowałam swoje paznokcie normalnymi lakierami, + przeróżne wzorki... dodawałam swoje zdjęcia na swoją stronę  o paznokciach na -> http://nails.megisia.pl , nadal maluje paznokcie , sama w domu.. (lecz od 3 lat są to hybrydy) ale niestety nawet jeśli wykonuję je raz na 2-3 tygodnie, to jednak brak czasu by uwieczniać je na zdjęciach. ( to było połączenie dwóch pasji :) )

Jakieś pytania? Propozycje współpracy?

Skontaktuj sie ze mną :-)

Odpowiem tak szybko,  jak to będzie możliwe ;)